otrdiena, 2013. gada 17. septembris

Pfaff Select 4.0 (apskata autore - Inna)

Par savu šujmašīnu stāsta Inna no Mana Atkarība bloga

Šujmašīnas modelis un ražotājvalsts:

Pfaff select 4.0. Ražota Ķīnā.
Aptuvenā cena iegādes laikā:

439Ls

Iegādes vieta:

Veikals "Šuj Pati", Birznieka-Upīša 5/7, Rīga www.shujpati.lv. Garantija 5 gadi. Pirmā obligātā apskate pēc 2 gadu lietošanas. Šī firma ir arī Pfaff oficiālais pārstāvis. Sīkums, bet patīkami, ka pēc šujmašīnas iegādes ieguvu 20% atlaidi šajā veikalā.

Tips:

Profesionāla elektromehāniskā šujmašīna.

Dūrienu veidu skaits:

45 dūrienu veidi(pagaidām gan sanāk lietot tik taisno vīli, zig-zag, pogcaurumu un dažas trikotāžas vīles. Kvalitāte perfekta. Trikotāžu šuj ideāli, pat nav nepiecišams likt speciālas trikotāžas adatas.


Dūriena minimālais un maksimālais platums/garums:

Maksimālais dūriena garums 6mm. Minimālais 1mm(iespējams, var vēl mazāku dabūt gatavu:))

Pogcaurumu skaits un veids/veidi:

Viena veida pogcaurums.


Kuģītis - horizontālā vai vertikālā novietojuma:

Vertikālā novietojuma kuģītis.Diega ievērējs - automātiskais vai manuālais:

Automātiskais diega ievērējs.
Brīvā pleca platforma:


Ir. Pietiekoši šaura lai varētu atšūt pat bērna drēbes.

Spolītes turētājs - horizontālā vai vertikālā novietojuma:

Ir gan horizontālais, gan vertikālais spolītes turētāji.

Piedurumu komplektācijā ietilpst :

1. standarta pēdiņa
2.Smalkā dūriena pēdiņa
3.Caurspīdīgā pēdiņa
4.Neredzamā dūriena/overloka pēdiņa
5.Pāvējslēdzēja pēdiņa
6.Pogcauruma pēdiņa
7.Lāpīšanas pēdiņa
8.Ielocītas malas pēdiņa
9.Lineāls
10.Flīša paliktnis
11.Dažāda lieluma spoles piespēdēji.
12.Adatas
13.papildu spoles turētājs
14.Nazītis ārdīšanai
15.Birstīte
16.Spolīte 4 gb.(piepirku vel iepakojumu ar spolītēm, 10 gb., jo manām vajadzībām ar četrām bija ļoti par maz.Kā tiek galā ar biezu audumu, ādas un kažokādas šūšanu:

Tieši vislielākā šīs šujmašīnas priekšrocība ir tas, ka viņa nav izvēlīga audumu ziņā. Vienādi raiti un bez problēmām tiek galā ar jebkura biezuma audumu.

Kā tiek galā ar ļoti smalku audumu šūšanu:

Arī smalku audumu šūšana manam Paffiņam nesakādā nekādu problēmu(te gan atkal jāpiemin, ka IDT šajā ziņā ir vienkārši ģeniāls izgudrojums:))

Vai šujmašīna ir "izvēlīga" diegu ziņā:

Izskatās, ka diegu ziņā nav pārāk izvēlīga. Tiesa gan, ka šuju ar samērā labas kvalitātes diegiem .

Kādiem darbiem pārsvarā izmantojat šo šujmašīnu :

Šuju visu-apģērbus bērniem, pieaugušajiem, ādas somas, gultas pārklājus.

Cik ilgi tā jums kalpo:

Mašīna kalpo 3 mēnešus.

Par šujmašīnas plusiem un mīnusiem:


Plusi: 


Viennozīmīgi pirmais būs IDT(tur sajūsmas spiedzieni laikam vel būs ilgi dzirdami).Pateicoties IDT ādas  un citu niķīgu un neslīdīgu audumu šūšana no mokām pārvērtās par īstu baudu:). Diegu ievērējs (man līdz šim nav bijušas šujmašīnas ar šo extru, tad nu mana sajūsma ir arī par šo). Ļoti patīk, ka pēdiņas augstums ir līdz 12mm, var šūt ļoti biezus audumus un audumus saliktus  vairākās kārtās. Arī liels dūriena garums (līdz 6mm). Vertikālā rotora tipa kuģītis divkāršā apskraidā ir vel viens šīs mašīnas  lielais pluss. Dūrienu kvalitāte ir vienkārši perfekta. Adatas caurdušanas spēks ir perfekts-pat pie lēnas šūšanas bes problēmām šuj biezus audumus un audumu vairākās kārtās.

Mīnusi: 

Nu arī uz saules ir pleķi un vienu mīnusu es atradu arī šaj šujmašīnai. Nedaudz neparocīga tomēr liekas noņemama gada(piederumu kastes) noņemšanas sistēma. Lai tiktu pie spolīšu nomaiņas tā visa lielā uzparikte jābīda malā un tas aizņem daudz vietas un man tomēr nedaudz traucē.

Ja būtu iespēja šo pašu modeli pirkt vēlreiz, vai to darītu? Vai ieteiktu citiem?Šīs firmas šujmašīnas virtuāli pētiju jau pusgadu pirms zvaigžņu un finanšu stāvoklis sakrita tā, ka radās iespēja to iegādāties:). Sazinājos arī ar tādas pašas šujmašīnas īpašnieci,kura tikai stiprināja manu pārliecību, ka tieši šo mašīnīti man vajag. Pašlaik vel esmu tādā kā medusmēneša eiforijā un sajūsma par jauno "draudzeni" vel nav pārgājusi:). Noteikti nenožēloju savu izvēli un pirktu velreiz(varu gan piebilst,ka PFAFF Select 3.0 nav nemaz sliktāks un vienīgā atšķirība bija dūrienu skaitā un cena ir mazliet draudzīgāka). Jāatzīst gan, ka veikalā pirms pirms iegādes jau sāku sliekties uz Pfaff Ambition 1.0 pusi, bet, tomēr devu priekšroku PFAFF select 4.0 jo vairāk tomēr uzticos elektromehāniskajām šujmašīnām un elektronikai tomēr mēdz būt "slikts garastāvoklis" bet man nepieciešams  darba zirdziņš ar paklausīgu raksturu.Bet-nākotnē tomēr gribas arī kādu smalku datorizētu mašīnīti pamēģināt:). Un viennozīmīgi iesaku PFAFF Select 4.0 arī citiem! Ne mirli nenožēloju savu izvēli!

14 comments:

 1. Interesanti redzēt arī manas mašīnītes apskatu. Piekrītu visiem Innas raksturojumiem par šo mašīnu.
  Varu vēl piebilst, ka man šī mašīnīte ir jau kādus 3 gadus un nav vēl bijuši nekādi niķi. Šuju katru dienu un bez nekādām problēmām. Ceru, ka vēl ilgi kalpos, jo visas manas prasības apmierina ideāli!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Zandiņ! Paldies velreiz par dalīšanos pieredzē, lietojot šo šujmašīnu! Man tas ļoti palīdzēja spert izšķirošo soli :)

   Dzēst
 2. Sveiki, dāmas un kungi! Vai jums ir nepieciešama finansiāla palīdzība? Es esmu Sjūzena Bensone. Esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants.

  Vai jums ir nepieciešams biznesa aizdevums, personīgais aizdevums, hipotēkas aizdevums vai aizdevums, lai pabeigtu savu projektu? Ja jūsu atbilde ir jā, es iesaku sazināties ar manu uzņēmumu. Mēs sniedzam visa veida aizdevumu pakalpojumus, tostarp ilgtermiņa un īstermiņa aizdevumus, nodrošinātus un nenodrošinātus aizdevumus un daudz ko citu. Lai iegūtu papildinformāciju, rakstiet mums pa e-pastu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) vai rakstiet man tieši uz WhatsApp, izmantojot: +447360502110, un saņemiet atbildi vienā mirklī.

  Aizdevums no uzticama un kompetenta uzņēmuma ir tas, kas jums nepieciešams, lai sasniegtu savu mērķi. Mēs esam visaptverošs finanšu pakalpojumu uzņēmums un esam apņēmušies palīdzēt jums īstenot visas jūsu vēlmes. Mēs specializējamies strukturētu finanšu risinājumu nodrošināšanā privātpersonām un uzņēmumiem visefektīvākajā un ātrākajā veidā.

  * Jūs varat pieteikties aizdevumam jebkurā laikā un vietā.
  * Elastīga summa – Jūs izlemjat, cik daudz vēlaties aizņemties.
  * Ātrs tiešais finansējums — saņemiet aizdevumu 24 stundu laikā pēc apstiprināšanas.
  * Elastīga procentu likme 3%.
  * Augsts apstiprināšanas līmenis
  * Elastīga atmaksa — jums ir jāizvēlas atmaksas datums — katru nedēļu, mēnesi vai gadu 1–30 gadu garumā.
  * Vienkārša tiešsaistes lietojumprogramma.
  * Personalizētas konsultācijas un zināšanas.
  * Nav slēptu maksu

  Nepalaidiet garām iespēju finanšu trūkuma dēļ. Sazinieties ar manu uzņēmumu tagad, mēs varam jums palīdzēt ar aizdevumu, jo esam palīdzējuši daudzām personām un organizācijām, kuras visā pasaulē ir saskārušās ar finansiālām grūtībām

  Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu aizdevuma piedāvājumu, lūdzu, nosūtiet mums savu aizdevuma pieprasījumu caur
  E-pasts: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
  WhatsApp: +447360502110

  Starpnieki / konsultanti / brokeri ir laipni aicināti piesaistīt savus klientus un ir 100% aizsargāti. Pilnīgā pārliecībā mēs strādāsim kopā visu iesaistīto pušu labā.

  AtbildētDzēst